PREDSTAVUJEME SKRINKY POD TERÁRIUM

Už nie je potrebné hľadať vhodnú skrinku pre svoje terárium - pripravili sme pre vás dokonalé riešenie! Prichádzame s novinkou v našej ponuke - Terárium a skrinka v jedinečnej zostave, v rovnakom dekore, presne podľa vašich predstáv. 

Naše skrinky sú vyrobené s ohľadom na moderný a elegantný vzhľad, ktorý zapadne do každého interiéru a súčasne poskytnú dostatok úložného priestoru pre potrebné vybavenie, krmivo a iné doplnky. Skrinka súčasne s teráriom sa stane skvelým doplnkom vášho domova.

Máte svoj vlastný štýl? My vám ho radi prenesieme na terárium aj skrinku. Vyberte si farby a vzory, doplnky, dvierka na push alebo otvorené regále. 


Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku si môžete tu: 

31.7.2023

akcia platí pre západné slovensko do naplnenia kapacity

Bezplatné školenie o exotických plazoch pre 5 škôl alebo škôlok!

S potešením oznamujeme, že sme sa rozhodli venovať niečo z nášho času a znalostí spoločnosti, ktorú milujeme, nášmu budúcemu svetu - deťom!

Chceme ponúknuť jedinečnú príležitosť školám a škôlkam získať vzdelanie o exotických plazoch zábavným a interaktívnym spôsobom.

Naše školenie o exotických plazoch je určené až pre 5 rôznych MŠ alebo ZŠ a poskytneme ho absolútne ZADARMO! Našim cieľom je zdieľať fascinujúci svet týchto tvorov a učiť deti o ich význame v prírode a ekosystémoch. Veríme, že vzdelanie je kľúčom k pochopeniu a ochrane našej planéty.

Aby sme si toto vzrušujúce dobrodružstvo mohli uchovať, žiadame iba možnosť použitia zhotovených fotografií z našich školení a verejnú referenciu.

Vaša radosť a spokojnosť s našimi prednáškami nám dodáva energiu a motivuje nás pokračovať vo vzdelávaní ďalších detí.

Takže, školy, neváhajte! Poďte s nami na cestu do sveta exotických plazov a zároveň podporte vzdelávanie vašich detí. 

Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a zarezervujte si svoje školenie ešte dnes!  

Pozn. Bohužiaľ, aktuálna akcia platí iba pre školy a škôlky na západnom Slovensku (v budúcnosti zorganizujeme podobnú akciu i pre zvyšok SR). Za pochopenie ďakujeme.

Viac o školeniach i samotnú rezerváciu môžete vykonať na odkaze nižšie.

Adoptovali sme si zvieratko zo ZOO

Počuli ste už o možnosti adoptovať si zvieratko zo ZOO? Viete, čo takáto adopcia znamená a k čomu je potrebná? Ak vás táto téma zaujíma, čítajte ďalej a možno sa i vy stanete adoptívnymi rodičmi spolu s nami!

25.1.2023

Nový typ 3D steny - napodobenina skaly

Aby sme sa ešte viac priblížili prírode, zaradili sme do výroby prírodné prevedenie skaly, tzv. "FAKE ROCKS". 3D stena je ručne maľovaná, spĺňa všetky normy na styk s vodou a potravinami a taktiež je rovnako trvácna, ako steny pieskované. Takéto typy prírodných napodobenín zaberú počas výroby oveľa viac času, nakoľko je dôležité dbať na detail, ale výsledok stojí za to! Posúďte sami na základe fotodokumentácie nižšie :). Terárium na obrázku má rozmer 60x50x40cm a bolo vyrobené  pre pagekona riasnatého (Correlophus cilliatus). Nakoľko pagekon nepožiera listy, mohli byť bez obáv na vybavenie terária použité umelé rastliny.

23.1.2023

ZMena v ponuke

Nové druhy lamino dekorov

Vzhľadom na požiadavky od našich zákazníkov sme zaradili do ponuky nové druhy lamino dekorov, z ktorým Vám vieme zhotoviť terárium na mieru. Súčasne sme, bohužiaľ, boli nútení niektoré obľúbené dekory z ponuky stiahnuť. Jedná sa o dekory od výrobcu Swisspan, ktoré momentálne nie je možné dodať (výpadok na strane dodávateľa). 

Aktuálne sa v ponuke nachádza 40 elegantných dekorov, z ktorých si určite vyberiete. Stále však platí, že ak chcete lamino terárium zladiť s nábytkom a potrebujete z tohto dôvodu iný dekor ako ponúkame, ozvite sa nám s presným označením a my sa Vám ho pokúsime dodať.