Organizujeme pútavé prednášky o zvieratkách pre vaše detičky!

Máme pre vás jedinečnú príležitosť spoznať fascinujúci svet exotických plazov priamo vo vašej organizácii.

Čo môžete vy a vaše deti očakávať?

Naše prednášky sú prispôsobené rôznym vekovým skupinám, k jednotlivým témam pristupujeme vždy tak, aby prednáška bola zrozumiteľná a zaujímavá pre všetkých. Deti sa dozvedia o exotických plazoch a ich jedinečných vlastnostiach, ako napríklad, prečo musia bývať v teráriu, čím sa kŕmia, ako prichádzajú na svet, ako sa starajú o svoje mláďatá a ako prežívajú v ich prirodzenom prostredí.

Ale to nie je všetko! Naše prednášky sú interaktívne a zábavné. Deti budú mať možnosť vidieť exotické plazy naživo a to v bezpečných a kontrolovaných podmienkach. Postupne pri prednáške vedieme deti cez rôzne aspekty ich života a správania, a dokonca im umožníme v prípade záujmu i ich pohladiť.

Cieľom našich prednášok je šíriť informácie a zároveň podporovať osvietenejší vzťah k prírode a zvieratám. Chceme, aby sa deti dozvedeli, že každý tvor má svoje miesto a úlohu v ekosystéme, a že je dôležité rešpektovať a chrániť všetky formy života na našej planéte.

Takže neváhajte a pridajte sa k nám na našich zábavných a poučných prednáškach o exotických plazoch. Vaše deti budú mať úžasné a vzácne zážitky, ktoré si budú pamätať celý život, a zároveň sa stanú lepšími ochranármi prírody. Spoločne objavíme krásu a zázraky života zvierat a naučíme sa ich rešpektovať a chrániť pre budúce generácie. 

Tešíme sa na vás!
Tím Terra Dragons :)

Aktuálna akcia!

Rozhodli sme sa piatim školám (MŠ alebo ZŠ), ktoré sa nám ozvú s prejaveným záujmom, zorganizovať prednášku ZADARMO!
Viac o akcii sa dočítate na odkaze nižšie.

čo Garantujeme
  • Minimálne 5 druhov rôznych zvierat
  • Žiadne zo zvierat nie je nebezpečné
  • Sprievodné edukatívne materiály
  • Prednáška prispôsobená veku detí
  • Nadväznosť na ďalšie kreatívne aktivity
Nezáväzný záujem o prednášku